Rainelė Fotodrobėje

Pasirinkite dovanų Kuponą pagal savo poreikį!

Pasirinkite rainelių skaičių

Pasižiūrėkite juos ir apmokėkite vietoje, arba pirkite iš anksto ir turėkite kaip kuponą.

1 Akis Fotodrobėje

Nuo €67.00

2 Akys Fotodrobėje

Nuo €102.00

3 Rainelės Fotodrobėje

Patirtis įsiamžinti akies raineles ir gauti jas fotodrobėje

Nuo €134.00

4 Rainelės Fotodrobėje

Patirtis įsiamžinti akies raineles ir gauti jas fotodrobėje

Nuo €164.00

5 Rainelės Fotodrobėje

Patirtis įsiamžinti akies raineles ir gauti jas fotodrobėje

Nuo €187.00

Beveik 5.0 žvaigždutėm įvertinti

Įvertinti 4.9 „Google“ platformoje! Skaityti daugiau atsiliepimų.

Ką sako žmonės:

Mūsų Filmas

Įkvepiantis dokumentinis filmas – Kupinas įvairių nuotykių: mąstymų viską mesti, pasiduoti... Tai istorija apie mus, apie mūsų vertybes.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip atrodo visas procesas?

Vizitas mūsų studijoje atrodo taip: atėjus pas mus į studiją mes jums aprodysime mūsų turimus pavyzdžius, efektus, spaudos būdus ir padėsime jums išsirinkti geriausią sprendimą pagal jūsų poreikius. Tuomet pradėsime fotografavimo procesą, kuriuo metu jums reikės atsisėdę ant kėdės, padėti savo smakriuką ant plokštelės, žiūrėti tiesiai į objektyvą ir išpūsti akis mums fotografuojant jus su trumpa šviesos blykste. Tuomet paanalizuosime jūsų akį, pasižiūrėsime kokių unikalių raštų turite kompo ekrane. Po fotografavimo susifinalizuosime visą užsakymą ir galėsite jį apmokėti, viskas! Proceso metu užtruksime iki 15 min. :)

Ar fotografuojame vaikus?

Fotografuojame suaugusius ir vaikus nuo 3 m., procesas nėra baisus ar ilgas: fotografavimo metu reikia padėti smakrą ant plokštelės, žiūrėti tiesiai į objektyvą ir neišsigąsti blykstės. Tačiau, negalime garantuoti, kad visus vaikus nuo 3 m. pavyks nufotografuoti, kadangi tai labai priklauso nuo vaiko būdo, nuotaikos ir noro. Jeigu vaikas nenorės fotografuotis: verks, spardysis, neišsėdės vietoje ir nežiūrės į objektyvą, yra didelė tikimybė, kad rainelės nufotografuoti nepavyks.

Kiek laiko truks vizitas?

Užtruksite iki 15 minučių! Studijoje aprodysime turimus pavyzdžius, efektus, padėsime jums išsirinkti geriausią variantą pagal jūsų poreikius. Fotografavimas trunka iki 1 min., vienam žmogui.

Ar reikia išsiimti lęšius?

Lęšius išsiimti rekomenduojame, kadangi jie yra melsvi ir paverčia rainelę truputį melsvesnę, kaip pavyzdinėje nuotraukoje. Tačiau, jeigu neturite galimybės išsiimti lęšius, tai yra tikrai ne problema, kadangi jie nekeičia rainelės raštų, tik minimaliai spalvą, kurią truputį galime pakoreguoti.

Be lešių
Su lešiais

Ar fotografijos metu skauda?

Ne. Fotografavimo procesas yra labai greitas ir neskausmingas, vienintelis dalykas kuris gali sukelti minimalų diskomfortą yra akies išplėtimas + trumpa blykstės šviesa fotografavimo metu. Nors ir jūsų akys yra “jautrios” visą laiką pavyksta padaryti kokybišką akies nuotrauką, jeigu ne iš pirmo karto, tai iš kelių.

Ar reikia kažkokio pasiruošimo?

Akies fotografijai joks pasiruošimas nėra reikalingas, svarbu kad galėtumėte tą dieną akytę plačiai “išpūsti” bei galėtumėte žiūrėti tiesiai (į objektyvą) fotografavimo metu. Jeigu nešiojate lęšius, juos rekomenduojame išsiimti fotografavimo metu, kadangi jie labai minimaliai gali pakeisti akies spalvą.

Jeigu kupono sumos neužteks?

Jeigu kupone esančios sumos neužtenka užsakymui apmokėti, galėsite vietoje papildomai primokėti grynaisiais / kortele.

Ar galima pratęsti dovanų kuponą?

Taip, galima. Pratęsti galiojimo terminą galima galiojančiam Dovanų kuponui, arba kuponui, kuris yra dar nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi ir nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau nei 1 (vienas) mėnesis. 3 mėnesių dovanų kupono pratesimui taikomas 10€ administravimo mokestis, pratęsti dovanų kuponą galima 3 kartus. Dovanų kupono pratesimą galite atlikti susisiekus su mumis el. paštu, telefonu.


Visas dovanų kupono panaudojimo sąlygas rasite čia.

Kas yra..

Akių Fotografija?

  • Nuotykis sujudinti kasdienybės rutiną

  • Galimybė įsiamžinti rainelės grožį

  • Dovana žmogui, kuris „turi viską”

Pirmieji Lietuvoje

  • Šeimos verslas

  • Nufotografavę 11 000+ rainelių.

  • Kokybiško rezultato garantija