Dovanų kuponų taisyklės ir sąlygos

  1. Akių Fotografijos dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.

   2. Dovanų kuponą galima įsigyti visose Akių Fotografijos fizinėse studijose, arba internetiniame puslapyje akiufotografija.lt

    3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas visose akiufotografija.lt fizinėse studijose.

    4. Dovanų kuponai nėra keičiami į pinigus, jų negalima grąžinti.

     5. Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui jis nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

      6. Pratęsti galiojimo terminą galima galiojančiam Dovanų kuponui, arba kuponui, kuris yra dar nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi ir nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau nei 1 (vienas) mėnesis.

       7. 3 mėnesių dovanų kupono pratesimui taikomas 10€ administravimo mokestis, pratęsti dovanų kuponą galima 3 kartus.

        8. Akių Fotografijos dovanų kuponai pratęsiami per 7 darbo dienas nuo prašymo pateikimo Akių Fotografijos studijose arba el. paštu info@akiufotografija.lt

         9. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

          10. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

           11. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, arba kortele. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

            12. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

             13. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

              14. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po paslaugos suteikimo ar prekės įsigijimo.

               15. Įmonė MB Oser pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje akiufotografija.lt

                16. Iškilus klausimas dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo kreipkitės tel. nr., arba el. paštu info@akiufotografija.lt