Privatumo politika

Lankydamiesi "Akių Fotografija" svetainėje mes renkame iš jūsų įvairią informaciją, kad galėtume ateityje teikti geresnes paslaugas.

Atitinkamai užsakant ar registruojantis mūsų svetainėje, jūsų gali būti paprašyta įvesti savo el. Pašto adresą. Tačiau galite apsilankyti mūsų svetainėje anonimiškai.

Kam naudojame jūsų informaciją?

Bet kokia iš jūsų renkama informacija gali būti naudojama vienu iš šių būdų:

Norėdami suasmeninti savo patirtį - (jūsų informacija padeda mums geriau patenkinti jūsų individualius poreikius)

Patobulinti klientų aptarnavimą - (jūsų informacija padeda mums efektyviau atsakyti į jūsų klientų aptarnavimo užklausas ir palaikymo poreikius)

Norėdami periodiškai siųsti naujienas

El. Pašto adresas, kurį nurodote užsakymui apdoroti, bus naudojamas tik jums siunčiant informaciją ir atnaujinimus, susijusius su jūsų užsakymu.

Pastaba: Jei kada norite atsisakyti būsimų el. Laiškų prenumeratos, kiekvieno el. Laiško apačioje pateikiame atsisakymo mygtuką

Kaip mes saugome jūsų informaciją?

Mes naudojame įvairias saugumo priemones, siekdami išlaikyti jūsų asmeninės informacijos saugumą, kai įvedate, pateikiate ar pasiekiate savo asmeninę informaciją.

Ar mes atskleidžiame bet kokią informaciją pašalinėms šalims?

Mes neparduodame, neprekiaujame ir kitaip neperduodame jūsų asmeninės informacijos išorinėms šalims. Tai neapima patikimų trečiųjų šalių, kurios padeda mums valdyti mūsų svetainę, vykdyti verslą ar aptarnauti jus, jei tik šios šalys sutinka laikyti šią informaciją konfidencialia. Mes taip pat galime išleisti jūsų informaciją, kai manome, kad išleidimas yra tinkamas, kad atitiktų įstatymus, vykdytų mūsų svetainės politiką arba apsaugotų mūsų ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą. Tačiau asmeniškai neatpažįstama lankytojų informacija gali būti teikiama kitoms šalims rinkodaros, reklamos ar kitais tikslais.

Trečiųjų šalių nuorodos

Kartais savo nuožiūra galime įtraukti ar pasiūlyti trečiųjų šalių produktus ar paslaugas savo svetainėje. Šios trečiųjų šalių svetainės turi atskirą ir nepriklausomą privatumo politiką. Todėl mes neatsakome už šių susietų svetainių turinį ir veiklą. Nepaisant to, mes stengiamės apsaugoti savo svetainės vientisumą ir džiaugiamės bet kokiu atsiliepimu apie šias svetaines.

Lietuvos internetinio privatumo apsaugos įstatymo laikymasis

Kadangi mes vertiname jūsų privatumą, mes ėmėmės reikiamų atsargumo priemonių, kad atitiktų Lietuvos internetinės privatumo apsaugos įstatymus. Todėl be jūsų sutikimo neplatinsime jūsų asmeninės informacijos pašalinėms šalims.

Vaikų internetinės privatumo apsaugos įstatymo laikymasis

Mes laikomės COPPA („Childrens Online Privacy Protection Act“) reikalavimų, nerenkame jokios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Mūsų svetainė, produktai ir paslaugos yra skirtos žmonėms, kurie yra bent 13 metų ar vyresni.

Internetinė privatumo politika

Ši internetinė privatumo politika taikoma tik informacijai, surinktai per mūsų svetainę, o ne informacijai, surinktai neprisijungus.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

Jei nuspręsime pakeisti savo privatumo politiką, paskelbsime tuos pakeitimus šiame puslapyje.